O mnie

Nadszedł czas aby zmienić opis tej strony. „Jestem mamą dwójki łobuziaków …” tak było kiedy zakładałam ten Blog. Czas mija i dużo się zmienia. No łobuziaki wyrosły i mają już po 12 i 16 lat. W moim życiu nie zginęła jednak pasja tworzenia, otaczania się pięknymi przedmiotami i przebywania w pięknych  i inspirujących miejscach. Głowa nadal pełna pomysłów. Kilka mniej przyjaznych zdarzeń (moja choroba i przeszczep szpiku, choroba męża …) zaowocowały nowymi wyzwaniami. Od 10 lat interesowałam się zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia. Jednak ostatnie prawie 3 lata poświęcam na edukację w tym zakresie.  Pojawił się pomysł dzielenia wiedzą i otwarciem własnego gabinetu doradztwa żywieniowego. To nowa pasja, która pochłania mnie bez reszty i wciąga każdego dnia bardziej i bardziej.

 Każdy następny dzień musi być bardziej kolorowy od poprzedniego! Mimo wszystkich przeciwności losu …

9 myśli na temat “O mnie

  1. Hej Asiu.

    Prowadzisz bardzo fajną stronę. Pełno tu pozytywnej energii, którą dzielisz się z innymi. A to bardzo ważne, że w Ty w tym czasem szarym świecie, wnosisz tu dużo koloru. Oby tak dalej. Będę tu czasem wpadł. Pozdrawiam serdecznie.

    1. Bardzo mi miło to słyszeć (a możne czytać;). Cieszy mnie kiedy inni faktycznie korzystają z mojego „zakręcenia”.
      Pozdrawiam i życzę samych słonecznych (nie koniecznie słonecznych od słońca) dni tej jesieni.

  2. witam miło :)dziękuję za inspiracje szczególnie tych grubych drutów bardzo grubych a może za mało jeszcze widziałam 🙂 i napewno będę tu nieraz gościła 🙂 pozdrawiam cieplutko 🙂

Dodaj komentarz