Doradztwo żywieniowe

Niebawem ruszamy !

Zapraszam!!!

Mój profil na Kcalmar

Moją pasją do gotowania i zdrowego stylu życia chciałam zarażać innych ludzi. Wszystko się zaczęło 10 lat temu od stopniowego wprowadzania zmian na swoim podwórku. Potem pojawił się mój Blog Kolorowe Życie oraz kilka zdrowotnych osobistych historii dzięki którym (albo przez które) do dnia dzisiejszego zgłębiam tajniki zdrowego żywienia. Z pierwszego wykształcenia jestem biologiem, później ukończyłam technologię żywności i żywienia człowieka oraz szkolenia i kursy związane z żywieniem w chorobach autoimmunologicznych, metabolicznych, żywieniu dzieci i młodzieży oraz żywieniem w chorobach nowotworowych.

„Nie ważne kto był ojcem choroby, zła dieta była jej matką”.

Dieta to taka część naszego życia od której wszystko się zaczyna i wszystko kończy. Na szczęście mamy na nią wpływ.

Więc do dzieła!

Nie traćcie ani jednego dnia na kolejne złe decyzje podczas robienia zakupów i przygotowywania posiłków;)

Współpraca polega na wywiadzie, analizie badań laboratoryjnych, propozycji badań dodatkowych o ile zajdzie taka potrzeba. Na podstawie danych zostaje ustalona dieta, zalecenia żywienia oraz formy aktywności fizycznej.

Oprócz rozpisanej diety nauczę jak przyrządzać posiłki, tworzyć listę zakupów i jak wybierać produkty.

Na każdym etapie naszej współpracy zapewniam stały kontakt, porady i korekty zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Zajmuję się również suplementacją i probiotykoterapią. Prowadzę szkolenia i warsztaty edukacyjno – profilaktyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Każda zmiana wymaga wysiłku ale zapewniam, że warto nie tylko „przejść” na dietę ale nauczyć się po prostu zdrowo odżywiać i zdrowo żyć.