Sezon wakacyjny uważam za OTWARTY!

Początek lipca to taki czas, który kojarzy się właśnie z wakacjami. Dzieci kończą szkołę, a tłumy spragnionych odpoczynku obywateli zapełniają dworce, lotniska i autostrady (no możne te autostrady to nie u nas ;))

w1

http://www.lantliv.com/

Pamiętajcie aby przed wyjazdem na urlop załatwić wszystkie sprawy, aby głowa nie była zajęta rozmyślaniem o tym co mieliśmy zrobić, a nie zrobiliśmy.

Kilka zasad udanego wypoczynku:

1. Spędzaj czas tak aby Tobie było przyjemnie!

2. Do niczego się nie zmuszaj!

3. Pamiętaj, że nie koniecznie liczy się długość urlopu, a to jak go wykorzystasz!

4. Warto zmienić otoczenie!

5. Dobrze jest wolny czas spędzać ze znajomymi dla których nie mieliśmy czasu w ciągu roku (tym z którymi pracujemy dajmy odpocząć)! Z kolegami z pracy prawdopodobnie będziecie rozmawiać o pracy a to nie sprzyja wypoczynkowi!

6. Warto „zainwestować” w aktywny wypoczynek – to działa pozytywnie na ciało i umysł!!!

w22

Należę do tej grupy szczęśliwców, którzy mają swój kawałek raju za domem. Poranna kawa na tarasie kiedy słońce ogrzewa pierwszymi promieniami …. i przyjemne późne wieczory w dobrym towarzystwie i przy pysznym domowym jedzeniu … czy trzeba czegoś więcej?

w2

W czasie urlopu mamy leniuchować. Jednak zdarza się, że mamy ochotę na eksperymentowaniu w kuchni (ok, pisze tu o sobie!).

 w4

Woda, woda, woda = morze. Przyjęliśmy, że jak wakacje to kąpiele w morzu. No ale czy poranny spacer czy wygłupy na plaży z rodziną nie są już fajna formą odstresowania!

Do tego pyszne śniadanie na łonie natury z takim widokiem …

Szum wody, mokry piasek pod nogami i to uczucie, że nic nie trzeba robić!!!

Miłego wypoczynku!

Dodaj komentarz