Kto lubi paczki z niespodzianką?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta!

Każdy!

Pewnie dla niektórych z Was mój wpis nie wniesie nic nowego. Jednak Ci do których jeszcze nie dotarła informacja o istnieniu „paczki niespodzianki” właśnie dociera!

f1

Pudełko ze zdrową żywnością, które co miesiąc możesz dostawać pod drzwi zmotywuje do jeszcze lepszego dbania o siebie.

 

Dla kogo jest Fitlovebox?

Na rynku jest coraz więcej zdrowych produktów, ale często czujemy się zagubieni i nie wiemy, na co mamy się zdecydować, a także co zrobić z poszczególnych produktów. Dla wszystkich kobiet, które potrzebują „pomocnika”, jest właśnie Fitlovebox.

f2

Kto nie lubi siebie nagradzać? Fitlovebox jest jak prezent, który co miesiąc sobie sprawiasz! Pomysłodawcy zadbali o każdy szczegół – od pudełka, przez ulotkę, aż po sam wypełniacz. Poza tym zawartość pudełka jest niespodzianką do chwili jego otrzymania.

Potraktuj Fitlovebox jako motywację. Niech będzie bodźcem, który motywuje do zmian w diecie, nawet tych drobnych jak zamiana produktu w przepisie na zdrowszy.

 

A oto moja paczka z maja 2016!!!!

f3

f9

f8

f7

f6

f5

f4

Do każdej przesyłki dołączona jest książeczka z przepisami oraz opis wszystkich produktów z ich właściwościami dla naszego zdrowia.

f11

Jeśli chcesz nauczyć się jak dbać o swoje zdrowie i bliskich zachęcam do zabawy z „pudełkami”. Frajda z samej przesyłki, bo nigdy nie wiesz co w niej znajdziesz.

Fajna zabawa z produktami. Możesz spróbować czegoś nowego.

Wejdź na stronę: http://fitlovebox.pl/ i zamów niespodziankę!

Dodaj komentarz